School in Konoha 1. Díl

3. února 2010 v 14:45 | Mitsuki & Yuna |  School in Konoha
A je tu první díl povídky promiťe že to trochu trvalo. =o) a prosííííím komentíííky.


School in Konoha - 1. Díl


"Mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!, jak jste mi to mohli udělat??!!" zaječela jsem na celí barák. "Ale no tak Saky, to vydržíš jen do konce prázdnin……" ty poslední dvě slova mamka řekla trochu nesrozumitelně, ale já jim rozuměla až moc dobře. "Jen??!! Vždyť je to celej měsíc, to ho mám strávit na táboře??!!" Ona se snad zbláznila!! Říkala jsem si pořád v duchu. "Tak hele Saky, to tvoje chování už se nedá zvládat, tak si sbal zítra ráno odjíždíš a žádný odmlouvání!" "Ale…" začala jsem s nadějí. Nevyšlo to. "Žádný, ale!!" Nad tím "ale" zvýšila malinko hlas. "Fajn" řekla jsem naštvaně, vyndala svůj růžový kufr a hodila ho na postel. Ani jsem si nevšimla že už je pryč. Koukla jsem do skříně co si vezmu. Bylo to dilema, ale nakonec jsem si vzala asi jen půlku skříně. Když jsem konečně zavřela kufr - byl nacpaném že nešel ani zavřít - jsem šla ještě ven. "Ahoj Karin….. blbá zpráva…" řekla jsem do telefonu kde už byla na druhým konci Karin. "Co se děje Sak?? Doufám že se ti nezlomil nehet!!! Víš jak dlouho mi trvalo ti udělat takovou krásnou man……" Ach bože, už mě štve!! Zařvala jsem si v duchu "…..Ne!! Karin, zítra odjíždím na celej měsíc na tábor!!" zařvala jsem že se po mě všichni podívali. Ignorovala jsem to. "Cože? Děláš si srandu? Kdo se mnou bude chodit na nákupy? A zítra si měla platit ty!" "Karin já za to nemůžu…. Rodiče si to usmyslely a já už nic nemohla dělat….." "Hmm….." ozvalo se jen "Fajn, tak já jdu musím jít do solárka čau," a zavěsila. "Čau," řekla jsem potichu. Jěště chvíli jsem se procházela po parku. Pak jsem narazila do něčeho tvrdýho, že jsem z toho spadla na zem. "Au" chytla jsem se za hlavu která se trochu otřásala. "Dávej pozor, Haruno" řekl někdo ten hlas sem znala. "Uchiho," řekla jsem naštvaně. Zvedala jsem se a odchazela, ale on mě chytnul za ruku a prudce mě otočil. Nikdy jsem nebila u něj takhle blízko, strašně mě to štvalo. Podívala jsem se mu do očí. Až teď jsem je viděla pořádně. Byly krásný… ale ne jen oči i on nebil k zahozeni. Co to tu plácám!! Ježiš sem se uplně pomátla nebo co?? Řvala jsem na sebe o sto šest.
"Co takhle omluvu?" vyhrkl "A proč? Nemůžu za to že se mi pleteš do cesty" odfrkla jsem si "No to promiň, ale ty js……." Začala jsem se šíleně smát "Alee náš velký Sasuke Uchiha se omlouvá!! A zrovna mě!" řekla jsem mezi smíchem, po chvíli jsem se uklidnila a podívala jsem se na něj "A teď se dokonce urazil!" zase jsem se začala smát. "Pořád čekám na tu omluvu" řekl když sem se uklidnila už úplně. "Neomluvim se!" "Fajn, omluvu si vezmu sám" řekl a hned na to mě začal líbat. Uvědomila jsem si co dělá a odtrhla jsem se od něj. "Co si myslíš že děláš?!" vypadlo ze mě. "Jak jsem řekl, vzal jsem si omluvu" řekl a s úsměvem odešel. Chtěla jsem za nímjít a vrazit mu facku, ale neudělala jsem to z jednoho důvodu a to že se mi to popravdě docela líbilo…..

Radši jsem to už neřešila a šla jsem domů. Už bylo půl desátý a tak jsem si pospíšila. A to hodně. Doběhla jsem domů celá uřícená, naši koukaly na televizi a ani si mě nevšimly. Vyběhla jsem do pokoje popadla pyžam a vlezla pod sprchu. Umyla jsem si vlasy mím oblíbeným třešňovým šampónem pak jsem si vyčistila zuby a šla jsem už unavená spát.

Ráno do mě někdo začal strkat. "Mamini, nech mě jěště spát!!" a otočila jsem se na druhej bok. "Né Saky, okamžitě vstávej. Zachvěli odjíždíš. Jo a ještě jedna věc……." "Co se děje?!" Vylítla jsem z postele. "No já ani tvůj otec nemáme čas…. A tak jsme poprosily toho milého hocha od naproti, jestli by tě tam odvezl………" řekla a trochu se odsunula ke dveřím. "C-c-cože jste to u-u-u-udělaly??!!!!" vykoktala jsem. "To mě má ten idiot odvést na tábor??!!" "Hele Saky, je moc milej že tě tam doveze! A teď už se připrav za půl hodiny jedeš." Řekla a radši zmizela z mého pokoje. Ani se jí nedivým. Panebože já mám jet dvě hodiny s nim v autě? No to nepřežiju. To radši půjdu pěšky!! Ne! Fajn odveze mě tak ho trochu poškádlím. Usmála jsem se pro sebe. A místo toho oblečení co jsem si včera připravila - džíny a tričko - jsme si vzala kraťoučkou minisukni pod zadek a tričko s hodně velkým výstřihem. Vlasy jsem si sčesala nahoru do culíku a ještě se namalovala. Stihla jsem to jen tak tak. "Saky dělej!!" řvala na mě už matka "Jo, už běžím." Vzala jsem si kufr a šla dolů. Otevřela jsem dveře. Venku stálo černý ferrari a o něj byl opřený Sasuke. Jak mě viděl doslova otevřel pusu do kořán. Musela jsem se nad tim usmát, že mi plán začíná vycházet. Když se vzpamatoval, asi po pěti minutách, šel mi vzít kufr a nějak ho narval do auta. Ani nevím jak, pak si sedl na sedadlo pro řidiče. Ještě chvíli jsem tam stála a pak si šla sednou. "To je dost…." Řekl potichu Sasuke, ale já to slyšela a jednu mu natáhla. Podíval se na mě vražednym pohledem, ale nechal to plavat. Jeli jsme asi hodinu. Pořád jsem pokračovala v mém plánu, to tim že jsem si asi po každých pěti minutách dávala nohu přes nohu a pořád se nakláněla že mi Sasuke viděl do výstřihu. Sasukeho to děsně lákalo, ale ovládal se bylo to na něm vidět.

"Mohla by jsi toho už nechat?!"řekl naštvaně. Jupíííí!! Plán mi vyšel!!! Jásala jsem v duchu. "Proč?" zeptala jsem se a naschvál přehodila nohu přes nohu. "Protože mě to štve! Už hodinu tu s tebou musim trčet a odvízt tě na pitomej tábor a ty si tu ještě děláš kraviny!" "Za to já nemůžu, a ty si řekl že jo, takže si za to můžeš sám!" zařvala jsem a koukala ven z okýnka "Hm…" potom už nic neříkal. Dojeli jsme na ten tábor. Skoro všichni už tam byly. Když viděli přijíždějící černý ferrari otevřeli pusu dokořán. Když jsme vylezla ven otevřeli jí jěště vic (kluci), no a když vystoupil Sasuke tak jim dolní čelist spadla úplně (holkám). Musela jsem nad tím protočit oči. Sasuke mi vyndal kufr a chtěl nasednout, ale já ho chytla za rukáv otočila ho a začala ho líbat. Můj plán je hotovej!! Řvala jsem si v duchu když v tom se něco stalo. Sasuke mi začal polibky oplácet. A to mě dost překvapilo, ale zároveň zaskočilo. Odtrhla jsem se od něj a tázavě jsme se na něj podívala. Jen se na mě usmál, takovím podleden jako JÁ NIC. Zakroutila jsem nad tím hlavu. "Díky Sasuke," teď se na mě podíval tázavě on. Protočila jsem oči. "Za ten odvoz." "Hm.. jasně. Tak za měsíc," řekl a šibalsky se usmál. "Cože?" "No tví rodiče mě poprosili jestli bych tě pak odvezl i zpátky a já souhlasil." Řekl nevzrušeně. "Fajn…. Ale vem si jiný auto chci sedět na zadním sedadle!" Nic na to neřekl a odjel. Někdo vedle mě si odkašlal, otočila jsem se. Vedle mě stál blonďák s modrýma očima. Musím uznat že vypadal docela dobře. "Ahoj, já jsem Naruto Uzumaki," řekl zdvořile. "Ahoj, já Sakura Haruno," řekla jsem až příliš mile. "A tohle je Hinata Hyuga," řekl a ukázal za sebe. Stála tam modro vlasá holka. Taky nevypadala špatně (není na holky xD) "Ahoj" pozdravila a já se usmála. Chvíli jsme si povídaly. S Hinatou jsme se docela skamarádily a s Narutem taky. "No a kam chodíte na školu?" zeptala jsem se. "No my se teď stěhujeme do Konohy, a tam budem chodit na střední, noo ehm….. Hin nevíš jak se jmenuje?" "Jo škola Lady Tsunade." Usmála se a já taky. "A do jakého ročníku?" "No do I. A" "Vážně?? Tak to budem chodit spolu do třídy!" Zajásala jsem. Hin s Narutem taky a pak jsme si povídaly dál, než nás někdo zavolal. "Sakura Haruno a Hinata Hyuga. Chatka číslo 5." Řekl vedoucí a podal nám klíčky. S Hin jsme jásaly a utíkaly do chatky. Vybalili jsme si a zbytek dne si povídaly. Stali se z nás nej kámošky. Na to že existuje nějaká Karin, jsem úplně zapomněla. Za celý měsíc jsem se hodně změnila. Dalo by se říct že nafoukanost ze mě úplně odpadla.

Už nastal den odjezdu. "Hin tak se měj a uvidímě se zítra ve škole ahoj a ty taky Naruto." Řekla jsem než odjeli pryč. Já tam čela ještě na svůj odvoz. Konečně přijel. "No to byla doba!" řekla jsem mu když vystoupil z auta. A vážně přijel v bílím BMW se zadníma sedadlama. "Nemůžu za to Karin prudila." "Kdo?" zeptala jsem se "Karin!" "Aha…" "No tak sedej! Nemám na tebe celej den!" zamračila jsem se na něj a šla si sednout na zadní sedadlo. Vyndala jsem si svůj iPod a poslouchala písničky. Občas sem viděla jak se na mě Sasuke díval ve zpětným zrcátku. Ignorovala jsem to. Domů jsme dojeli kolem půl osmý večer. Šla jsem rovnou domů "Díky" řekla jsem Sasukemu než jsem došla domů. Byla jsem hrozně utahaná a tak jsem šla rovnou do koupelny a pak spát. ¨
Ráno jsem se probudila na zazvonění budíku. Ospalá jsem ho vypla a šla do koupelny provedla jsem ranní hygienu. Pak jsem šla dolů kde už byly rodiče a jedli snídani "Ahoj Saky, pozdravili." "Ahojte" řekla jsem z vesela a jedla. Pak někdo zazvonil na dveře šla jsme otevřít. Nevěřila jsem vlstním očím……………

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady Delete Lady Delete | Web | 3. února 2010 v 21:29 | Reagovat

Haha, normalne se mi me donutila se cervenat :D

2 funny-girl-clothes funny-girl-clothes | Web | 4. února 2010 v 15:37 | Reagovat

co dál já asi umru napetím

3 Kio-san Kio-san | Web | 5. února 2010 v 11:48 | Reagovat

pěkný,příde mi,ale jako by jsi u toho pospíchala(?)..xD..Ale jinak je to moc fajn,rychle dál..:)

4 Kio-san Kio-san | Web | 5. února 2010 v 11:48 | Reagovat

Mimochodem pěkný layot..:)

5 Nikki ♥SB♥ Nikki ♥SB♥ | Web | 5. února 2010 v 17:23 | Reagovat

perfektní dess ^^

6 Lucinka Naomi Deidarinka Sasaki no Akasuna Lucinka Naomi Deidarinka Sasaki no Akasuna | Web | 14. srpna 2010 v 11:37 | Reagovat

wow fakt pěkný...rychle dál x))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama